ČNS Hradec Králové, 138. aukce

Válečný rok 1914. Portrét F.J.I.

Položka 1376
Vyvolávací cena: 240 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Neděle 18.9.2016, 23:59:00.

Na Nume.cz nelze do této aukce limitovat.

Válečný rok 1914. Portrét F.J.I., nápis / stojící anděl nad třemi ležícími kulometčíky. Sign. Neuberger / Hartig. Bronz 50 mm. dr. hry, patina

Zachovalost: 1/-1