ČNS Hradec Králové, 138. aukce

Slovensko. Historie slovenské měny. Sedící žena s listinou

Položka 2137
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Neděle 18.9.2016, 23:59:00.

Na Nume.cz nelze do této aukce limitovat.

Slovensko. Historie slovenské měny. Sedící žena s listinou, znak, větvičky a klasy, opis / zlacené mince SR, znak, mapa, opis. Nesign. Bronz postř. 70 mm, plexi pouzdro (n. poškoz.)

Zachovalost: LR