ČNS Kroměříž, 109. aukce

Skalský Gustav, Nález českých denárů z konce X.století ve Staré Boleslavi. OJM Brandýs nad Labem 1932. 85s., fotografie v textu. Poškozená obálka.

Položka 909
Vyvolávací cena: 60 CZK
Docílená cena: 260 CZK

Sobota 23.11.2013, 12:00:00.

R

Zachovalost: P