ČNS Nymburk, 37. aukce

30 let pobočky 1969-1999 a 750 let jihlavského horního práva 1249-1999

Položka 507
Vyvolávací cena: 300 CZK
Docílená cena: 320 CZK

Neděle 17.11.2013, 12:00:00.

ČNS Jihlava

30 let pobočky 1969-1999 a 750 let jihlavského horního práva 1249-1999, bronz patin., hranáč 50 x 50 mm, 95,4 g, 2 puncy. Nesign., SMK 1999. Certifikát. A18/-