ČNS Nymburk, 37. aukce

15. výročí pobočky

Položka 664
Vyvolávací cena: 420 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Neděle 17.11.2013, 12:00:00.

SNS Nitra

15. výročí pobočky, Ag .900, 40 mm, 30,3 g, 3 puncy na L. Sign. cv, SMK 1987. Etue. VI/3

Zachovalost: proof