Neděle 17.11.2013, 12:00:00.
SNS Trenčín
1800 let Řím,ského nápisu na hradní skále 179-1979, 10 let od založení pobočky 1969-1979. Ag .900, pat. na starostříbro, 40 mm, 33,3 g, 3 puncy na L. Sign. A.P. (Andrej Peter), SMK 1979. X/1