Neděle 17.11.2013, 12:00:00.
SNS Trenčín
1800 let Řím,ského nápisu na hradní skále 179-1979, 10 let od založení pobočky 1969-1979. Tombak postř., pat., 40 mm, 38,5 g, 3 puncy na L. Sign. A.P. (Andrej Peter), SMK 1979. X/1a