ČNS Nymburk, 37. aukce

Vladislav a Ludvík Jagelonský

Položka 709
Vyvolávací cena: 260 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Neděle 17.11.2013, 12:00:00.

Vladislav a Ludvík Jagelonský, replika tlustého groše, na R panovník. Ag, 30 mm, 9 g, nepunc. Nesign.