ČNS Nymburk, 38. aukce

Petr J. Brandl

Položka 1079
Vyvolávací cena: 80 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 8.3.2014, 12:00:00.

ČNS Hradec Králové

Petr J. Brandl, 1668 - 1735. Česká numismatická společnost pobočka v Hradci Králové. Na L poprsí malíře, na R orel s malířskou paletou, znak malířů. Sign. M. Knobloch 88. Bronz postříbřený, pr. 42,1 mm. FM A14/12 na R v opisu patina

Zachovalost: proof