ČNS Nymburk, 38. aukce

75 let 1. československé mince 1921-1996. Uprostřed 20 haléř 1921

Položka 1386
Vyvolávací cena: 750 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 8.3.2014, 12:00:00.

75 let 1. československé mince 1921-1996. Uprostřed 20 haléř 1921, zlacený / ve vavřínovém věnci původní velký státní znak Československa. Ag. 9999, 40 mm, 29,16 g, 3 puncy. Vyd. Zlatá koruna, 1996. Luxusní etue. Certifikát.

Zachovalost: proof