Příjem limitů končí:Sobota 8.3.2014, 12:00:00.
Jan Žižka. Poprsí zleva / v ploše vymezené 3 polokruhy kalich, 2x rak, lilie. Sign. CHAURA K, V.Š (Šantrůček). Ag, 40 mm, 28,94 g, na hraně punc a CH. Etue.