Sobota 8.3.2014, 12:00:00.
Trhové Sviny. V Žižkových stopách, v nejtežších dobách, poprsí Jana Žižky zprava / 500 let města, 1938. Památce nejslavnějšího syna našeho kraje. Sign. O.P., Kremnica. Ag .987, 34 mm 17,98 g, 2 puncy.