ČNS Praha, 59. aukce

Replika novoročního groše 1606

Položka 13
Vyvolávací cena: 1 500 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Rudolf II., 1576 - 1612

Replika novoročního groše 1606, Sign. S (Soušek cca 2005), Nepunc. Au, 18mm, 1.224g, nep.nedor., patina