Příjem limitů končí:Pátek 5.4.2013, 12:00:00.
Řád Německých Rytířů
Náhrdelní profesní kříž řádového rytíře, Nesign., zlacený smaltovaný bronz 42x60 mm s malým kroužkem, chybí závěsný prstenec a stuha