ČNS Praha, 59. aukce

Vítek a Jarý - 600 let povýšení na město 1940 -

Položka 2319
Vyvolávací cena: 1 800 CZK
Docílená cena: 1 800 CZK

Pardubice - kroužek numismatiků

Vítek a Jarý - 600 let povýšení na město 1940 - Zelená brána, znak, opis a nápis/ zámek a čtyři erby, opis, Sign., Punc., patin. Ag800, 50mm, 51.069g RR!