ČNS Praha, 59. aukce

Jurčák - František Dvořáček 1919 - 1984 (1986) -

Položka 2324
Vyvolávací cena: 1 800 CZK
Docílená cena: 2 600 CZK

Uherské Hradiště - pobočka ČNS

Jurčák - František Dvořáček 1919 - 1984 (1986) - poprsí zprava, opisy / páv sedící na brance zahrady buchlov. zámku, Sign., Punc. Ag 60mm, 101.479g, BK.3A