ČNS Praha, 59. aukce

Městská pam. medaile 1901 - poprsí Karla IV. zprava

Položka 2382
Vyvolávací cena: 300 CZK
Docílená cena: 650 CZK

Karlovy Vary

Městská pam. medaile 1901 - poprsí Karla IV. zprava, vavříny, opis / pohled na město, znak, ratolesti, opis, Nesign., bronz 60 mm, hrany, vl.rysky, patina