ČNS Praha, 59. aukce

Chrisltbauer - Jubilejní výstava hospodář.spolku 1895

Položka 2390
Vyvolávací cena: 4 000 CZK
Docílená cena: 4 400 CZK

Linec

Chrisltbauer - Jubilejní výstava hospodář.spolku 1895 - alegorie, opis / koruna a městský znak v kartuši, Sign., Ag 50mm, 41.950g, krásná patina