ČNS Praha, 59. aukce

M.Vitanovský - 100 let úmrtí Prof.J.L.Píče 2011 -

Položka 2394
Vyvolávací cena: 400 CZK
Docílená cena: 400 CZK

Mšeno

M.Vitanovský - 100 let úmrtí Prof.J.L.Píče 2011 - poprsí mírně zleva, vročení, opis / městský znak, písmo, Sign., Punc., patin.bronz 40mm, 30.165g, etue