ČNS Praha, 59. aukce

Wilhelm Trinks - numismatik - reklamní známka 1864 -

Položka 2398
Vyvolávací cena: 100 CZK
Docílená cena: 900 CZK

Praha

Wilhelm Trinks - numismatik - reklamní známka 1864 - znak s rytířskou přilbicí / 5-řádkový nápis, Nesign., zlacený bronz 32 mm, patina