Příjem limitů končí:Pátek 5.4.2013, 12:00:00.
Praha
Neumann J. - numismatik - 3 Pufff 1872 - upomínka na maškarní večírek 20.1., Nesign., měď 24mm, 6.824g, Don.4944, pěkná patina, téměř