ČNS Praha, 59. aukce

Pichl - První dělnická výstava 1902 - alegorie

Položka 2401
Vyvolávací cena: 300 CZK
Docílená cena: 360 CZK

Praha

Pichl - První dělnická výstava 1902 - alegorie, opis / lipová ratolest a 5-řádkový nápis, Sign., měď 57mm, hr., dr.rysky, patina

Zachovalost: 1/1-