Příjem limitů končí:Pátek 5.4.2013, 12:00:00.
Praha
Pichl - První dělnická výstava 1902 - alegorie, opis / lipová ratolest a 5-řádkový nápis, Sign., měď 57mm, hr., dr.rysky, patina