ČNS Praha, 59. aukce

Červencová revoluce v Paříži 1830 - poprsí Ludvíka

Položka 2439
Vyvolávací cena: 150 CZK
Docílená cena: 180 CZK

Červencová revoluce v Paříži 1830 - poprsí Ludvíka Filipa Orleánského zleva / opis a 4-řádkový nápis, Sign.Dubois, měď 17mm, 2.240g, krásná patina, téměř