ČNS Praha, 59. aukce

Dantzell - plebiscit ke vzniku císařství 2.12.1852 -

Položka 2440
Vyvolávací cena: 340 CZK
Docílená cena: 340 CZK

Dantzell - plebiscit ke vzniku císařství 2.12.1852 - portrét Napoleona III. zleva, opis / 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., měď 28mm, 10.896g, patina, téměř