ČNS Praha, 59. aukce

Vilém II. a Augusta Victoria - výročí sňatku 1912 -

Položka 2451
Vyvolávací cena: 1 500 CZK
Docílená cena: 2 400 CZK

Vilém II. a Augusta Victoria - výročí sňatku 1912 - dvojportrét zprava, opis / 7-řádkový nápis, Sign. E.Weigand.SC., Nepunc., Ag 45mm, 50.750g, původ.etue