ČNS Praha, 59. aukce

Harnisch - založení Rakouské národní banky

Položka 2455
Vyvolávací cena: 1 600 CZK
Docílená cena: 1 600 CZK

Harnisch - založení Rakouské národní banky, 1821 Průčelí budovy, nápis / pětiřádkový nápis, věnec, ratolesti, Sign., Ag 43mm, 34.986g, hr., škr., patina

Zachovalost: 1/1-