ČNS Praha, 59. aukce

Bozen (Bolzano) - živnost. a průmyslová výstava 1887

Položka 2457
Vyvolávací cena: 1 500 CZK
Docílená cena: 4 800 CZK

Bozen (Bolzano) - živnost. a průmyslová výstava 1887 - znak v ozdobné kartuši, německý opis/ alegorie, německý opis, Sign.NLI, měď 47 mm, pěkná patina