ČNS Praha, 59. aukce

ČÚJV (Českosl. ústřední jednota velocipedistů) 1883

Položka 2469
Vyvolávací cena: 460 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Cyklistické medaile a odznaky

ČÚJV (Českosl. ústřední jednota velocipedistů) 1883, Nesign., honosný smaltovaný a zlacený bronzový odznak 30x30 mm se zavíracím špendlíkem

Zachovalost: 1