Filatelistické medaile, plakety a odznaky
Praha 1978 - světová výstava PRAGA - plaketa - styl. známky, nápisy, Sign.Kolářský, Punc., jednostr.patin. Ag900, 60x42 mm, 93.079g, udělení "M.Štefanák", etue