Příjem limitů končí:Pátek 5.4.2013, 12:00:00.
Motoristické medaile a plakety
Zbraslav-Jíloviště 1922 - závody Autoklubu RČs, Sign.Pištora, Punc., zlacené stříbro 36mm, 29.736g, pěkná patina, původní etue