Příjem limitů končí:Pátek 5.4.2013, 12:00:00.
Smaltované odznaky
Něm. pěvecký spolek v Čechách b.l., Sign.A.Schwerdt- Stuttgart, smaltovaný zlacený a postř.bronz 30x42 mm se zavíracím špendlíkem