Příjem limitů končí:Pátek 5.4.2013, 12:00:00.
Kanada
Elizabeth II. - korunovační medaile 1953 - portrét zprava / korunovaný monogram, opis a nápis, Nesign., bronz 33 mm, pěkná patina, téměř