ČNS Praha, 59. aukce

Replika klipy malého groše 1581

Položka 2879
Vyvolávací cena: 100 CZK
Docílená cena: 130 CZK

Kopie, repliky a falza malých grošů Rudolfa II.

Replika klipy malého groše 1581, Sign. JJ (Jelínek - ČNS Brno 2006), Nepunc. Ag, 18x19mm, 1.095g, patina