Příjem limitů končí:Pátek 5.4.2013, 12:00:00.
Kopie, repliky a falza malých grošů Rudolfa II.
Replika klipy malého groše 1581, Sign. JJ (Jelínek - ČNS Brno 2006), Nepunc. Ag, 18x19mm, 1.095g, patina