ČNS Praha, 59. aukce

Gyorokon 1872 - Hospodářská společnost - čtyřdukátová

Položka 356
Vyvolávací cena: 20 000 CZK
Docílená cena: 20 000 CZK

Uhry, Fr.Josef I., 1848 - 1916

Gyorokon 1872 - Hospodářská společnost - čtyřdukátová medaile za vína ve vinařské oblasti Arad-Podhůří, Sign.KB, Nepunc. Au, 34mm, 13.884g, nep.hr., dr.rysky