ČNS Praha, 59. aukce

Autoklub RČS 1928 - motocyklová soutěž na 1000 km -

Položka 357
Vyvolávací cena: 30 000 CZK
Docílená cena: 34 000 CZK

Československo, období 1918 - 1939

Autoklub RČS 1928 - motocyklová soutěž na 1000 km - znak, opis / emblém autoklubu, motocykl, snítka, opis Sign.TL, Punc., Au580, 37mm, 24.791g, nep.rysky R!