ČNS Praha, 59. aukce

Nesign. - výstava mincí a medailí v Kremnici

Položka 359
Vyvolávací cena: 4 000 CZK
Docílená cena: 4 400 CZK

Československo, období 1945 - 1992

Nesign. - výstava mincí a medailí v Kremnici, 1954 stojící svatý Ladislav, opisy / uhersko-český znak, opis, Nepunc., Au986 (?), 20mm, 2.063g, patina