ČNS Praha, 59. aukce

Starostenský úřad Dvora Králové (záslužná medaile)

Položka 361
Vyvolávací cena: 12 000 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Česká republika, 1993 -

Starostenský úřad Dvora Králové (záslužná medaile) b.l. - znak města, opis / průčelí radnice, Nesign., Punc., Au585, 30mm, 17.568g, původní etue