ČNS Praha, 59. aukce

Vitanovský - deset let vzniku Komerční banky 2000 -

Položka 364
Vyvolávací cena: 7 500 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Česká republika, 1993 -

Vitanovský - deset let vzniku Komerční banky 2000 - stylizovaný orloj nad Prahou/ emblém KB, 3.řádk.nápis a graf, Sign., Au 986, 22mm, 7.034g, patina, kapsle

Zachovalost: Proof