Josef II. a Isabela Parmská
Widemann - AR medaile na svatbu ve Vídni 6.10.1760 - dvojportrét zprava, opis/ genius s pochodní u oltáře, písmo, Sign., 39mm, 26.117g, M.1891, H.3115, patina