ČNS Praha, 59. aukce

Guillermard - AR medaile na návštěvu Milána 1791 -

Položka 891
Vyvolávací cena: 6 000 CZK
Docílená cena: 14 000 CZK

Leopold II., 1790 - 1792

Guillermard - AR medaile na návštěvu Milána 1791 - poprsí zprava, opis / Lombardie u oltáře, písmo, Sign., 48mm, 44.014g, dr.hr., dr.rys., patina, téměř