ČNS Praha, 59. aukce

Detler - medaile na návrat císaře do Vídně 1816 -

Položka 903
Vyvolávací cena: 3 400 CZK
Docílená cena: 6 000 CZK

František II., 1792 - 1835

Detler - medaile na návrat císaře do Vídně 1816 - poprsí zprava, opis / hořící oltář a nápis, Sign., Ag 40mm, 26.296g, M.2453, H.3441, dr.rysky, patina

Zachovalost: 1/0