ČNS Praha, 60. aukce

Donner - oválná medaile na korunovaci v Praze b.l. -

Položka 1033
Vyvolávací cena: 300 CZK
Docílená cena: 600 CZK

Marie Terezie, 1740 - 1780

Donner - oválná medaile na korunovaci v Praze b.l. - poprsí zprava, opis / stojící lev, znak a kříž, opis, bronz 42/48 mm, Sign., novoražba 1958, patina