ČNS Praha, 60. aukce

Stojící Josef II.

Položka 1041
Vyvolávací cena: 1 000 CZK
Docílená cena: 1 200 CZK

Marie Terezie a Josef II.

Stojící Josef II., opis / památník Marie Terezie ve Vídni, opis, b.l., Sign.J.CH. (Christlbauer), mosaz 32 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina, téměř