ČNS Praha, 60. aukce

AR jeton na příjezd princů do Prahy 1764 - Boží oko

Položka 1045
Vyvolávací cena: 800 CZK
Docílená cena: 850 CZK

Josef II. a Leopold II.

AR jeton na příjezd princů do Prahy 1764 - Boží oko a nápis / český znak v korunované kartuši a věnci, Nesign., 25mm, 4.622g, ČS.1409, M.1931, m.o., patina