ČNS Praha, 60. aukce

Roth - AR medaile na korunovaci v Miláně 1838 - hlava

Položka 1065
Vyvolávací cena: 15 000 CZK
Docílená cena: 24 000 CZK

Ferdinand V., 1835 - 1848

Roth - AR medaile na korunovaci v Miláně 1838 - hlava zprava, opis/ císař přijímá hold Lombardie a Benátek, písmo, Sign., 44mm, 35.041g, Nov.G.2b, M.2580, patina