ČNS Praha, 60. aukce

Marschall - jubilejní voj.střelby v Brucku n.L. 1908

Položka 1099
Vyvolávací cena: 500 CZK
Docílená cena: 600 CZK

Marschall - jubilejní voj.střelby v Brucku n.L. 1908 - poprsí zprava, nápis / vavřínová ratolest, nápisy, Sign., bronzová plaketa 46x70 mm, dr.úhozy, patina R!

Zachovalost: 0/1