Arcivévoda Eugen - velmistr řádu, 1863 - 1954
Unter Dambach - řádový útulek pro sirotky b.l. - arciv. vítán chlapci, opis / budovy útulku v horské krajině, opis, Nesign., zlacený bronz 60 mm, patina