ČNS Praha, 60. aukce

Nesign. - zlac.bronzový jeton na narození 21.8.1902 -

Položka 1136
Vyvolávací cena: 700 CZK
Docílená cena: 800 CZK

Bachofen von Echt, Werner

Nesign. - zlac.bronzový jeton na narození 21.8.1902 - čáp v krajině, opis/ rodový znak, opis, 24mm, 6.113g, pěkná patina, téměř