Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Bachofen von Echt, Werner
Nesign. - zlac.bronzový jeton na narození 21.8.1902 - čáp v krajině, opis/ rodový znak, opis, 24mm, 6.113g, pěkná patina, téměř