Colloredo Mannsfeld, Ferdinand, 1777 - 1850
Boehm - AE medaile na 70. narozeniny 30.VI.1847 - portrét zleva, opis / 11-řádk.nápis v dubovém věnci, Sign., 53mm, Don.3580, dr.hr., dr.rys., patina