ČNS Praha, 60. aukce

AE životopisná medaile (1815 morav. gubernátor)

Položka 1148
Vyvolávací cena: 700 CZK
Docílená cena: 900 CZK

Mitrovský z Mitrovic a Nemyšle, Antonín Friedrich

AE životopisná medaile (1815 morav. gubernátor), 1841 Hlava zleva, opis / 19-řádkový latin. nápis ve věnci, Sign.I.Schön, 50mm, BPM.283, Don.3607, skvrny, patina

Zachovalost: 1/0